Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfLenny

    senior tag

    Nincs tökéletes telefon. Nálam a legjobb telefonok: Nexus 5, Huawei P10, Samsung S10e és ez.

    Nexus 5: Annak idején egy "hibátlan" telefon volt. Voltak hibái, de softveresen lehetett javítani.

    S10e: Még megvan, de mikor két éve megvettem még olyan smooth volt hogy csak na. Azóta sem használok más programokat, de nyilván az app-ok frissítésével és funkcióival megnőttek az igények. Nem azt mondom, hogy akad meg laggol, de érezhető némi lassulás. Szerintem ez nem telefon hiba, csak egyszerűen "öregszik" a hardver a megújuló appokhoz képest.

    Kollégám S10-én észrevette, hogy jobban merül, pedig semmi plusz programot nem tett fel és a battery rész sem mondott kiugró használatot (az app-ot sem jelezte). Hosszas nyomozás után kiderült, hogy a légkondi app-ja zabálta az aksi, pedig csak frissítés jött az app-ra. Leszedve megszűnt.

    Legrosszabb telefonom Xiaomi Mi8-as. Navigáció alatt néha úgy felmelegedett, hogy durván laggolt. Ilyenkor ha újraindítottam a telefon 5-10 percig nem lehetett bekapcsolni. Nem volt forró a készülék csak érezhetően meleg. 8 hónap után eladtam...

    Ezzel a telefonnal kibírok 2 napot. (4-5 SOT idő). Az előzőekkel max. másfél napot bírtak (kivéve P10, az majdnem 2 napot bírt)

Új hozzászólás Aktív témák