Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz -=RelakS=- #361 üzenetére

    Szia!
    Sajna nem az időjáráson múlik. Nekem itthon soha nem volt térerő gondom. Az összes telefonomon full térerő van csak ezen hiányzik már most egy pálca. Ez azt is jelenti, hogy ahol eddig még tudtam beszélni ott ezzel már gondok lesznek. A jövő heti túrámon kiderül.
    Lejött a 3-as android 12-es rendszer. Háát nem tett csodát! Nálam be van állítva a 23-07-ig kikapcsolás. Ezalatt a "kikapcsolt" állapotban 10%-ot merül a telefon. Semmi nincs bekapcsolva se ébresztő se szoftverfrissítési engedély, mégis. Eddig a telóim max 1-2% merülést produkáltak! Az akkumulátor diagramot felraktam a youtube-ra.
    Most odáig jutottam, hogy az akkumulátor figyelő/kezelő fost kényszerítetten leállítottam. Holnap meglátom visszakapcsolja-e magát ha igen akkor valahogyan letakarítom vagy jön a fúrógép és kap egy 20-as "likat" a kijelzőn keresztül.................
    Nagyjából a kuglinak ~10db alkalmazása fut a háttérben. (nem az android rendszeralkalmazásai) Aztán alapból fel volt rakva egy sor fos többek között amazon, booking, netflix, fosbuk,(ennek 3db apk akkor is fut és zabálja az aksit ha az alap le van törölve!)stb. Ugye ezek nem okoznak gondot a rendszernek de tegyek fel én bármit és futtatnám a háttérben mert kell, akkor már több "figyelmeztetést"(a kedves fejlesztő anyukáját üdvözlöm innen én is) küld a telefonfigyelő mint amennyit a szerencsétlen alkalmazás küldene. Ami megnézve 3-5%-a a teljes fogyasztásnak! Tehát ez a "nagy fogysztás" Az akkumulátor figyelő ennek a többszörösét kéri nem beszélve a többi szemétről, de ugye azokat a fejlesztő "Úr" helyezte el a telefonon így minden rendben. Vagyis ez a telefon csak akkor és annak megfelelő aki nem szeretne mást futtatni csak a gyártó által felrakott alkalmazásokat.
    De kérdés mi lesz akkor ha ezek fél év múlva frissülnek? Persze ilyen akkumerülés mellett nálam biztosan nem fogja bírni pedig eddig minimum 2+ évet bírt minden telefonom aksija!

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák