Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    Nem akarom elkiabálni, de a Realme GT egészen kellemes készülék.
    Vagy csak én vagyok lemaradva a több, mint két éves S10+ tulajdonos.

    A beállítások elég logikus, könnyű megtalálni a megfelelő opciókat.
    A kijelző nem a legszebb. Nekem visszalépés az előző mobilomhoz képest. Sokan állítják, hogy 1440 és 1080 között nem érezni a különbséget... Még az F3 topikban kötöttem az ebet a karóhoz, de ott meggyőztek, hogy nem azt láttam, amit láttam. Szóval kellett kis idő, mire hozzászokott a szemem.
    A 120fps azért klassz dolog. Tudnék nélküle élni, de ha már van, miért ne?
    A gesztusvezérlés kiválóan működik, más készülékeken voltak vele rossz tapasztalataim, de most már értem, érzem az előnyeit. Ebből következik, hogy az érintéseket nagyon jól kezeli, illetve észleli.
    A kijelző alatti ujjlenyomat olvasó is villámgyors. Pikk-pakk.
    Nagyon tetszik a wifi is. A lakásban olyan helyeken olyan stabilan kapcsolódik a hálózathoz, ahol mások már feladták.
    Sebességre nincs panasz, bár nincs teljesen belakva.
    Működik a Chrome!!! Hibátlanul! Nem hittem, hogy ez lehetséges.
    A rendszer alapból sokat nyúl az androidhoz. Nem ismerem milyen lehet nyersen, de hasonlónak gondolom. Meglepő. Meglepő, de jó.
    Vowifi nincs a menüben, Telekomos vagyok, nekem nem hátrány.
    A fogyasztás átlagos, de kárpótol a gyorstöltő.
    A képek is átlagosak, elfogadható fotókat készít, de nem ért meglepetés.
    Játékok jól futnak, némi melegedés tapasztalható, nem számottevő. Hajóvonták találkozása tilos.
    A gépelés során is a kezem alá dolgozik, jó szavakat ajánl, vagy kijavít.
    Összességében sokkal több előnyös tulajdonsága kerül előtérbe. Ár-értek arányban verhetetlen ajánlat.
    Elgondolkodtam, hogy talán a Realme GT2 pro lenne a nekem való igazán, az eddig tapasztaltak alapján.

    Bocs, ha hosszú.

Új hozzászólás Aktív témák