Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • king1367

    csendes tag

    válasz Malachi #5 üzenetére

    Úgy, hogy az 1.0.2 óta már 35. szintig el kell jutni. M3 GTS szervizelése 8 óra 35 percről hirtelen 1 óra 45 percre ugrik. Nocsak, nocsak. :)
    Amúgy ha nem akarsz mindenre várni, akkor szépen el lehet költeni a szintlépésenként kapott 3 aranyakat, meg amiket bónuszban kapsz a ligák bizonyos százalékú teljesítéséért. Csak erre ugye senki nem tér ki. Nekem 154 aranyam van felhalmozva (csak mondanám, hogy ez egy fél Koenigsegg Agera R), és még mindig gyűjtök, mert tudok várni alkalmanként 5-10 percet, ha meg türelmetlen vagyok, van mit ellőni (ha aranyat nem költök, most úgy 180 környékén járnék). Játszani kell ezt a játékot, mert ha csak kipróbálod, elkönyveled hogy szar. Nem önreklám, de a logout-os cikkemben sokmindent leírtam, hamarosan frissítem is.

    Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

  • king1367

    csendes tag

    válasz Hegasus #13 üzenetére

    Sajnos így is warezolnak, az IAP-ot néha könnyebb feltörni, mint a teljes app-ot. Én is kipróbáltam az iPhone 4 mellett Nexus 7-en is. Mit ne mondjak, picit más. :D

    @Malachi: A játék dobni fog elég aranyat hogy kimaxolhasd a kocsikat, illetve a nem IGC verdákra is beruházz, csak takarékosan kell bánni vele. ;)

    Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

Új hozzászólás Aktív témák