Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    Ezt az MPL (Magyar Posta és Logisztika) futárszolgálatot én is röhejesnek tartom. Mivel hemzsegnek a gyors, színvonalas szolgáltatást nyújtó futár cégek (DHL, GLS, Road Parcell stb.) nekik is muszáj valamit alkotni.

    Én év elején rendeltem innen PH!-ról memóriákat, és véletlenül az MPL szállította nekem. Céghez rendeltem, mivel 2 nap alatt lezavarható dolog, és a tuti délelőtti időpont miatt nem kértem otthonra, hátha nem találnak majd ott. Arra nem voltak képesek, hogy a város felé menet (amitől egy köpésre van kint a cégünk) beugorjanak, inkább bevitték a városba, betették a cég postafiókjába (biztos analfabéták voltak, és nem tudták elolvasni a címet), és másnap a főnököm mondja, hogy van egy csomagom, de nem tudta kifizetni, mert nem volt nála annyi pénz :D . Hát hol máshol is lenne rá pénz, mint a pontos szállítási címen a csomagra váró embernél... Érdekes, többi futár érti a címet. Még jó, hogy nem a Keszthelyi központba rakták le, autókázhattam volna érte eleget :(( . Fejetlenség, az van, de norm. szolg. nincs.

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák