Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz flymi #1 üzenetére

    Hirtelen szülte a kényszert, így azt cseréltük ki, használtat kapott, de csak ideiglenesen, mert párba kap 2 teljesen újat, csak erre a problematikára nem voltunk felkészülve és hétvégén csak a bontó volt nyitva. A kocsi vezetett szervízkönyves, a vezérműszíj is olyan 106 ezer környékén lett beletéve a jobb minőségűből, most jár a kocsi 139ezernél kb. Kisebb sérülések lettek rajta javítva, de nagyon megkímélt autóról van szó kívül-belül, tényleg ritka az ilyen autó. Apám autószerelőként mikor mutattam neki az aznap feltett hirdetést a kocsiról szkeptikusan mondta, hogy az ilyen autót nem óvatos használatra veszik és már csak kíváncsiságból is meg akarta nézni és ő neki is leesett az álla mikor átvizsgálta teljesen, hogy ez az autó még épp, hogy bejáratós, így nem is volt kérdés a megvétele, pláne, hogy az autónak egyetlen tulajdonosa volt és ő is nagyon szerette a kocsit, de a 2ik gyerek miatt kellett megválni tőle, ahhoz már kicsi volt a kocsi. :)
    A polírozást egy nagyon jó barátom csinálta teljesen ingyen de egyébként olyan 10 ezer forint lett volna ez a művelet.
    "Amúgy grat és sok balesetmentest"
    Nagyon szépen köszönöm :B

    Festékfelpattogzás nem volt sehol rajta szerencsére sehol. :)

    A tuning alatt az optikai átalakítást értettem, de a további motor tuninggal is leálltam, most már teljesen elégedett vagyok a teljesítményével :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák