Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz buherton #5 üzenetére

    Viszont második bejutási pont marad a jelszó, ami felülbírálja ezt, ezzel elveszi az értelmét, hisz az még mindig lehet mondjuk "buffalo".
    Egyébként nem vagyok én biztos abban a bármilyen értékben. Ahogy átnéztem a blogbejegyzést, gyakorlatilag pont megerősített benne, hogy pont egy erős jelszót vált ki ez a módszer, csak megjegyezni könnyebb. Esetleg ha a képi információkat is beledolgozná a szoftver a jelszógenerálásba, akkor valóban biztonságosabb lenne, de csak egy két dimenziós koordináta-rendszert használ, bármilyen képnél lerajzolva ugyanazt arányos méretben ugyanazt a jelszót eredményezné, ami igaz, hogy egy baromi hosszú számsor, de egy Â/7-Kmb!%kfçWü¨df74l|5ě jellegű jelszó legalább valós random karaktereket tartalmaz. Igaz ezt max. informatikusok jegyzik meg, ezért is írtam, hogy csak megjegyezni könnyebb.

    (#13) Gergosz2: nyilvánvalóan a tablet. A Win8 egyik újítása sem nyújt semmi pluszt notebook és asztali PC esetében a Win7-hez képest, csak kényelmetlenségeket. Hogy a motorháztető alatt mit változott, vagyis hogy érdemes lesz-e Win7-ről váltani vagy inkább megérné kivárni a Win9-et, az egyelőre kérdés.

    (#16) sh4d0w: azért bízzunk még a kikapcsolhatóságban, tudtommal még mindig az az álláspont, hogy tableteken lesz kizárólag ilyen, más eszközökön visszakapcsolható lesz a Win7-szerű felület. Talán nem veszik ki.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák