Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Yutani #430 üzenetére

    Amit fentebb leírtam, ahhoz nem kell alkalmazás-oldali támogatás, és már most rendelkezésre áll. Se a DLSS, se az AMD új eljárása nem ad annyival többet szvsz, hogy észrevehető legyen nagyító nélkül, és azokhoz kell gyártói(MS/NV/AMD) és fejlesztői támogatás.
    Őszintén szólva ez az egész Tensor flow meg machine(deep) learning egyelőre nem sokkal több marketing buzzword-nél, kicsit hasonlóan az AMD új "Rage mode"-jához, ami funkcionálisan eddig is elérhető volt, csak most lett új neve és egy saját gombja a driver menüben, az IT analfabétáknak, 2-3% teljesítményért.

    "anélkül az NV a DLSS támogató játékokban behozhatatlanul elhúz"
    Láttál tesztet róla? Én még sehol nem láttam, hogy megnézték volna, mi van akkor, ha a fentieket(felbontás-visszavétel+AA+élesítés) valaki meglépi, mennyivel lesz másabb a sebesség és grafikai minőség a DLSS-hez képest, nem csak abszolút értékben, de a befektetett extra munkát(DLSS tanítás, szerverfarm-fenntartás, fejlesztői támogatás) számításba véve is...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák