Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz iknight #25 üzenetére

    én még a gép előtt is nézem a billentyűzetet, szóval nekem nem gond, hogy le kell néznem a gépre, hogy lássam.
    egykezes használat meg teljesen kilőve.
    iphonera meg Ulkesh készített egyedi HUN billentyűzetet, még jobb mint a gyári.

    hidd el, sokat próbáltam, nekem nem jó.
    egyébként minden kihajthatós kütyünél, ahol előjön a qwerty már a fogása sem olyan jó. szóval még kényelmetlen is. (nekem)

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Finder

    csendes tag

    válasz iknight #25 üzenetére

    Azért ne az E90-hez hasonlítsuk. Az a billentyűzet tényleg brutálisan jó, akárcsak a 9300 és a 9500 billentyűzete is volt (az más kérdés, hogy ezek a telefonok máshol voltak elrontva. Az E90 amúgy is egy csoda. Az volt az a pillanat amikor a Nokia tökéleteset alkotott, csak drágán. 2x annyi volt mint egy akkori iPhone amit külföldről csempésztek be...

    Egyébként meg a kis vackoknál jobb az iPhone billentyűzete. Motorola Q9-em van aminek nagyon eltalált billenytűi vannak (még gyorsabban írok rajta mit a 9300-án írtam.), de mégis jobban szeretem az iPod touch-omét. Ezen is hosszan kell nyomni a gombot ahhoz, hogy ékezetet tudjak írni csak még utána átválthatok az iránygombokra, hogy ki is válasszam + mivel hw-es ezért kismillió billentyűkombinációval kell a többi karaktert előhozni illetve van amikor egy táblázatból. Ehhez képest az iPhone-on a billentyűzet alkalmazkodik az adott igényekhez. (Pl. URL-nél nincs space, van helyett www. és .com billentyű amit hosszan lenyomva lesz .net és .org is.) A speciális karakterekhez pedig lenyomsz egy gombot és már ott is vannak.

    A BB-ről meg ne is beszéljünk. Azon a legborzalmasabb az ékezetes karakterek írása. (Azoknak akik nem ismernék: lenyomva tartod a gombot és közben görgetsz.)

Új hozzászólás Aktív témák