Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz Eagl3 #29 üzenetére

    hasonló nekem is volt törökbálint és budakeszi között [ahol S-ben kanyarodik az út, és jobbról bejön egy földút] előzni kezdtem, mivel abban az S-ben van egy szakasz, ahol ha csak 70-80 körül megy az előtted lévő, akkor biztonságosan lehet akár 2 kocsit is megelőzni. nem is lett volna semmi gond, de arról a földútról kikanyarodott egy autó, épp abba a sávba, ahol én - hát már igen tempósan:) - előztem az előttem lévőt. szerencsére "satu" velünk volt "abs" haverjával együtt, így gond nem lett, bár a velem utazók elmondása szerint szegény kikanyarodó arcáról igencsak lefagyott a vélhetően a környék örömlányai által odacsalt mosoly...

    komolyabb nem szándékos csúszásom kanyarban nem volt szerencsére, olyan volt, hogy havas úton a szembe jövőt nem érdekelte, hogy a parkoló autó az ő oldalát foglalja el az úton, ezért csak annak köszönhettük a kocc elkerülését, hogy a már kicsit jegessé fagyott kb 40-50cm-es hó az út szélén, amibe belekormányoztam az autót, megfogott. ez tehát egy harmadik kategória, se nem alul se nem túlkormányzott nem volt az autó:)

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák