Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz antikomcsi #27 üzenetére

    Epp ez az, en most itt vakarom a fejem, hogy rakoltottem negyed millat a konfigcserere, es most hatrebb lennek mint voltam? :F
    Valahogy sehogyse jon ossze, az 50%+ IPC novekedes, a valodi 8 mag (+HT) es a bivalygyors DDR4 ellenere nem akarom elhinni, hogy szegeny FXem jobban porgott volna jatekok alatt.

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • Daywalker

    addikt

    válasz antikomcsi #121 üzenetére

    Nem sértettél meg sem akkor, sem most, de ez nem is rólam szól, meg a szerzőkről.
    Sokféle megoldás van, ez lesz a jó most már, mert másképp nem megy. Igaz, vannak procik, amiket így sem lehet megszerezni, ha mondjuk régebbiek jönnek szóba, főleg sokmagos csúcsprocik.

    emmm: igen, jó ötlet lenne, de ezeknek mind utána kell járni, megbizonyosodni róla, hogy valóban jó-e, és ezzel visszakanyarodtunk oda, hogy mindegyik procinak ott kell lennie...illetve ugye kell, hogy legyen benchmark,mert az ilyen frapsolgatás sokszor vakvágány. Tervben is van, hogy helyre fogjuk most már tenni, úgy értem, hogy most a mai elgondolkodtatott és be kell áldoznunk erre most pénzt és energiát...más módja nincs. Én máskor is mondtam, hogy a csúcsprocis mérések sem annyira érdekesek, mert nem ezt veszik a népek...

    Loha: sokszor ez nem jelent semmit, simán van, hogy egy amd-s kártya sokkal jobb...de általában ezeket vga-ra optimalizálják, mi pedig nv-vel mértünk, tehát az elmélet megbukott.

    Lacccca87: ezek szintén régi gamek, gyanítom ott is nagy lenne a szórás. Egyébként nem a nagykerek vesznek semmibe, mert VGA-t pl tudunk szerezni, de procit senki sem ad. Ez egy policy lett sajnos az utóbbi években. Amíg volt Intel itthon és EMEA régióban, addig jó volt, de az Intel totál levette a kezét erről...nem véletlen, hogy most az X299 mellé sem tudunk semmit sem tenni jelenleg...ezeket pedig meg lehet venni, de csak nagy bukóval lehet eladni...régi proci más tészta.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

  • 8th

    addikt

    válasz antikomcsi #444 üzenetére

    13 Ft/nap? Hülye vagy? Ekkora összegnél már megremeg az ember keze. :D

    mod: Számomra semmi értékelhető pluszt nem nyújt a prémium előfizetés/tagság így én nem élek vele. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák