Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz emmm #97 üzenetére

    Nézd, nem az én tesztem, hadd ne én válaszoljak érdemben, hanem aki csinálta (én csak segítettem pár dologban, a Ryzen 5-7 mérésekbe, játékok nélkül. Megjegyzem, teljesen új kolléga, még csak tapogatózik, vannak hibák, ami persze nem mentség, de első feladatként a nyakába kapta...

    A magánvéleménem az alapján, amit látok/láttam, hogy a programok és a játékok is ugyanazokkal a konfigokkal lettek mérve egy-egy proci esetében. Tehát az hogy lehet, hogy a programoknál szép a skálázódás, a játékoknál meg nem, amikor nem változtattunk semmin a mérések között? Úgy lehet, hogy nem jók a programok, rosszul skálázódnak, ergo nem volt szerencsés a játékok kiválasztása, mert a limitek miatti eredmények miatt ferdít a végeredmény. Tehát nem elrontva lett a mérés, mert ennyiszer elrontani nem lehet, hanem ezek a játékok nem megfelelőek erre a feladatra. Az, hogy miért nem használt másikat, annak is megvannak az okai, de nem akarok mentegetőzni. Oliverda is rengeteget szívott ezekkel a játékos mérésekkel procik alatt, a múltkori ryzen teszt (amit én csináltam) az sem volt jó igazán ebből a szempontból, tehát azt kell kitalálnunk most, hogy ezen hogy tudunk változtatni.

    A stoppolás kérdésre az a válasz (ami a mentegetőzés kategória) hogy nem volt itt az összes proci egyszerre soha, tehát a végeredményt csak akkor láttad összességében, amikor már minden le volt mérve. Volt olyan nem egy, ami csak pár napot töltött itt és az istennek sem tudtunk másikat szerezni (7700K és társai). Tehát max kihagyni tudtuk volna. De aki mondjuk ilyen régebbi játékokkal játszik, az is bele fog futni ezekbe szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák