Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emmm

    senior tag

    válasz Daywalker #112 üzenetére

    Én ennyit vártam most, ez így rendben is van. :R

    Konstruktívan hozzáállva: szerintem biztosan van itt olyan PH tag, aki tud nektek segíteni, akár profi tuningos, akár aktív tesztelő - ha csak a véleményüket kéritek ki, vagy tippet kértek bizonyos problémára, mert korrekt tesztet akartok kitenni, szerintem mindenki értékelné. Hiszen az oldal CÉLJA, hogy minőségi anyagot tegyetek ki. Én legalábbis így gondolkoznék a helyetekben. hogy ehhez megkerestek valakit privátban, vagy külön topicot nyittok neki: ezen is el lehet indulni véleményem szerint. Nem kell állást ajánlani egyből, vagy várni ettől, de ha szakmabeliekkel összedugjátok a fejeteket, akkor biztosan jó dolgok sülnek ki belőle.
    Pl. biztos, hogy tudnak segíteni benne, hogy miért jöttek ki fals eredmények, már mondtak itt is jópár ötletet hozzá. A szakmai közösség itt bőven megvan, használjátok ki! :)

  • Blindmouse

    senior tag

    válasz Daywalker #112 üzenetére

    De ha tudjátok hogy rossz a teszt, akkor miért nem veszitek le, vagy írtok nagy piros betűkkel az elejére egy disclaimert. Ennek így semmi értelme. Most is, csak az időmet pazaroltam, hogy egyáltalán elolvastam.

    3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

  • b.

    félisten

    válasz Daywalker #112 üzenetére

    Nem illik ilyet tenni, szerintem neki ez kb szamárnak a fül dolog,és bocs gbors
    Nagyon meleg szívvel ajánlanám figyelmetekbe gbors kollégát,kérjétek ki a tanácsit a játéktesztekből kifolyólag, nincs abban semmi kivetnivaló. Ti rendelkeztek az egyik legjobb logout cikkírókkal akik egyben szakemberek is, olvassátok el pl az ő az írásait.
    Szerintem tudna nektek adni megfelelő támpontokat, hogyan készítsünk el egy ilyen volumenű tesztet, mert ezt így nagyon nem kellett volna, kifejezetten hiba volt a részetekről ezt így kitenni. Magyarország legnagyobb ilyen jellegű oldala vagytok, úgy mond mérvadónak kellene lennetek,. lehetnétek is, de ezt nagyon gatyába kellene rázni nálatok, mert nem működnek a tesztek az utóbbi 1-2 évben , kivéve a logoutot ami lassan fölkétek kerekedik ilyen téren.
    Tudom hogy nema te hibád ,de a te oldalad vagy nem tudom, így igazából valahol a te felelősséged, az, hogy tudjátok, hogy nem jó, de még is publikáljátok....

    Még annyit, hogy Intel I5-I3-Pentium G procik kihagyása a ryzen 1400-1500 ellenében szintén hiba volt....

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • komi77

    senior tag

    válasz Daywalker #112 üzenetére

    Kedves HÁZIGAZDA! Először is köszönöm a tesztet! Kicsit későn de megérkezett. Olvasva a szakértőbb közönség kritikáját sajnos azt kell mondanom, hogy tényleg nem Hozzátok méltó minőségűre sikerült a teszt. Egyedül azt nem értem, hogy miért nem az válaszol a kérdésekre aki összehozta ill. megjelentette a cikket? Ez rém kellemetlen, hogy - bár segítettél - de nem a Te cikkedet kritizálják - hozzáteszem jogosan. Érthető, hogy próbálod menteni a menthetetlent de talán annak kéne ezt megtenni aki összehozta a cikket. Sajnálom, hogy Rád jutott ez a nem túl kellemes helyzet. Remélem később lesz valami korrekció amiből megtudható a tényleges Processzorhelyzetkép! Sok sikert kívánok a további munkátokhoz!

    Szegény ember kézzel nőz.

Új hozzászólás Aktív témák