Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz nostrum #33 üzenetére

    1997-es Civic 1,6VTi 4D. Én vagyok a második boldog tulaja. :))

    Egy dokié volt Veszprémben, aztán beadta kereskedésbe, ahol kb. 1 évet állt, nem kellett a kutyának sem és meg pont arra jártam egy barátommal, amikor kocsit kerestem és rögtön beleszerettem, főleg mert a kedvenc színemet kapta a kocsi (mélykék). Aztán azt mondta a kereskedő, hogy a doki Angliába megy dolgozni, ezért vett egy jobbkormányos Accordot és ezt meg eladta, de szerintem ezt a kocsit összetörte és így már nem kellett neki.

    Látszik az ablakokon is, hogy a rendszám bele van gravírozva, de az első szélvédőn és az anyósülés oldali ablakon nincs! Mondjuk viszonylag szépen csinálták meg, de azért a jövőben szeretném megcsináltatni rendesen, ha nem adom el. Nagyon kacsintgatok valami hátsókerekes verda felé, mert ez a kocsi jó, de azon kívül, hogy néha elmegyek vele gyorsulni, nem nagyon van más szórakozásom benne.

    Nem vettem bele hangcuccot, mert nem az én stílusom a lassan menés és zenebömböltetés, inkább a kipuff+motorhangot hallják, ahogy huzatom az utcánkban. :DD

    Szerintem egy 3-4 tagú családnak tökéletes, mert van nagy csomagtartója, ha nem huzatod elmegy 7 literrel is, de ha kell tudsz haladni is és azért nem túl feltűnő autó. 2 éve van meg, lassan 2 és fél éve. Tagja vagyok a HBKM-nek, ők szoktak nagyon jó hondás bulikat összehozni, illetve 2 évente egyszer egy Hungaroringes pályázást is. Azt hittem nagyobb a Ring. :DDD A gondom pont a klub miatt, hogy milyen autó legyen helyette. Nem szeretnék kilépni, de a Honda hátsókerekesei nagyon drágák (NSX, S2000), inkább a Nissan vagy a Toyota régebbi autói (200SX, Supra) lennének elérhetőek számomra. Új autót meg tutira nem vennék, mert azzal még nagyobb szívás van: több adó, több biztosítás és volt már nekem új 2004-es Fiestám, azzal is majdnem ennyit szenvedtem, aztán mióta nem az enyém már nincs gondja, lehet csak én vagyok ilyen hatással a kocsikra? :D

    Milyen kocsid van most?

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák