Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz P1eTr0 #3 üzenetére

    Az írja strapabíróbbnak az ugy. aki el akarja adni...:)
    Ugy. akku veszélyei: hazavághatja az alaplapot, akár teljesen. Gyorsan meghalhat.
    Gyári előnye: ha meg is hal nem öl meg semmit. Gyártótól függően rengeteget is bírhat. Rengeteg alatt értsd lazán 5+ év 500-1000 ciklus közt. Ennyit egy ugy. se fog bírni.
    Ilyesmikre akiknek van igénye TP topikban mindig talál valakit aki szét tud nézni a csoda dobozában:) / nekem is van egy csoda dobozom de általában csak akkor nézek bele ha kérdeznek:)/
    T400-ról majd írok később, elsőre annyit kitűnő választás. Pro kontra ismerem, egy-két trükköt is. Nekem már a hw-e kevés sajnos ahogy minden c2d-s gép az.

    szerk: vimes Az elég szomorú. Most első genes i5 notebookom van. Bekapcstól 20-22 másodperc múlva már írhatom a hsz-t a chrome-ba:) x200-nál kb fél perc volt. A rettegett 840 evo-val, ez van az "új" gépben is. Ki kell kapcsolni minden ellenőrzést bootnál, és lehetőség szerint közvetlen hdd-n keresse először a rendszert - hdd/ssd neki ugyanaz -. Ha nagyon másról akar valaki indítani f8 v 9 és felugrik bekapcskor a boot order, még bios-t se kell bántani hozzá.

    szerk3: le is videózom ha kell:)

    szerk2: Tim82 Maradék 1% esélyét én lövöm ki, mod biosnál van ilyen csak.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák