Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz Richoo44 #335 üzenetére

    "Mellesleg aki eddig megvette a divat flagshipeket..."

    Én megvettem...4 évvel ezelőttig. Azóta csak kamilláztam, hogy mennyivel drágábban, de milyen kevés újdonsággal jönnek ki az aktuális szériák évről évre. Nem éreztem, hogy váltanom kellene a G2 3000 mAh-es akksija, procija és a 2GB RAM is elég volt nagyon sokáig...persze aztán durván 1 éve megérett az is a cserére. De egyszerűen nem találtam olyan telót, ami megfelelő lenne (nem rosszabb G2 barom jó kijelző/készülék arányánál, 5.5 coll körüli a mérete, nem spórolták le róla az értesítési LED-et, nem 150 ezer felett van az ára, de Snapdragon 6xx-es proci van benne és minimum 4000-es akksi. A mai napig nem találtam ilyet, de mivel a G2 a napokban töknrement, végül meg kellett békélnem azzal, hogy tepsi méretű 6 collost veszek, mivel a Reamdi Note 5 olyan ár/értékben van, ami verhetetlen, olyan hardverrel, ami nekem megfelelő. :K
    Pedig maradtam én volna az LG-nél, ha az utolsó jó szériájuk (G4) után nem cseszik el... De őszintén szólva a mindenkori Samsung S-ek paraméterei sem nyűgöztek le, pláne nem 200k-ért...és még sorolhatnám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák