Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Fred23 #24 üzenetére

    Szerintem meg tökre zárható. Olyan szinten elhanyagolható hibáról (vagy feature-ről?) :) beszélget a kedves utazóközönség, amire egyszerűen nem érdemes már ennyi betűt és időt és figyelmet sem elpazarolni itt, mint én most, nemhogy ennek nagyonsokszorosát.

    AMD inkább jogilag védi a seggét, kb erről szólhat, mert 1% ide vagy oda, mikor melyik nagyonspecifikus felhasználási mód mellett, a felhasználók és az általuk használt tevékenységek 99% -ánál édestökmindegyhalálnyóc, hogy mit csinál épp a proci és melyik AGESA-val megy.

    Szerintem.

    Én spec behúztam az R5 3600-ost egy fasza MSI lappal és marhára elégedett vagyok vele, megy mint vihar, szinti tesztek pontleszarom - ja, nálam a boost biosban tiltva - és még el sem kezdtem kézzel alulfeszelgetni valami offset-el..

    Zéró csalódás élmény. Pedig megy a BF4, BF1, nemsokára BF5, Photoshop, mert hobbi fotózok is és elkezdtem fejleszteni is, van pár virtuális gép, konténerek, ilyesmi.

    Egy kicsit hajlamos túlreagálni dolgokat az első világbéli ember. Ahogy most a bolygónk jövője és a politika és úgy nagyonsokminden áll, szerintem vannak ennél sokkal de sokkal nagyobb problémák is :D , legyen ez most itt egy nem majommentő, hanem tech fórum, még úgy is, és akkor most nem indulok neki a kékeket ekézni, mit csináltak melyik procival biztonság téren jót, rosszat, melyiknek az ár/érték aránya hogy alakult, stb.

    Haverral azért húzunk most perpill AMD fele, mert távolabbra, messzebb mutató elveket vallunk, pontleszarjuk kategória ez a pár MHz, észrevehetetlen, de mondjuk azt észreveszi mindenki, ha egy i5 a boltban olyan horror áron van, ami már pofátlan, miközben piaci versenyről alig beszélhetünk (mert ugye ez volt jópár évig). És bár kicsit majdhogynem ellentmondásnak tűnik az, hogy azért veszünk AMD-t, hogy az Intel olcsóbb legyen, mégis megvesszük a vörös terméket, mert elvek győznek MHz-ek felett és a jövőbeli választás lehetőségét alapozzuk meg azzal, ha 2 mainstream gyártó van és marad procira, nem pedig 1.

    Ezen okok miatt a cikket sem értem, ez miért hírérték így egyáltalán, sok-sok hsz-t pedig pláne nem értek, wtf. Annyi és annyi szar van a világban, hogy ilyeneken fennakadni, omg.

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák