Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vardar

    tag

    Én már próbáltam, szerintem gyors, legalább annyira mint a ICS a Tipomon. Meglátszik a fél giga RAM, valljuk be. Én őszintén mondom, lecserélném, ha két dolgot tutira tud.
    - Kell nekem irodai szoftver, meg menetrend. Nem tudom milyen nehéz Androidról átportolni, de el lehetne kezdeni, mert ha nincs elég app, akkor kampec, ez borítékolható :(
    - Ne induljon el magától semmilyen felesleges alkalmazás. Rohadtul elegem van, hogy adatforgalom le van tiltva, wifi ki van kapcsolva, de ő minden bekapcsolás, minden játék indításnál elindítja azt a 6 milliárd+1 alkalmazást, ami a háttérben futva szépen szívja az akksit, kezdve a Térképpel, a Play Storeon át a Youtubeig. Elég idegesítő, hogy mindig le kell lőnöm ezeket, de néha úgy gondolják, hogy ok nélkül újra elindulnak, mert az poén.
    Ennyit kérek. Ha meg van, mentem venni egyet. Mert nekem igenis jobban tetszik ez a puritán felület, én nem használom órán kívül semmire a főképernyőt, jó ez, hogy egyből az alkalmazásoknál vagyunk. Szóval én szurkolok neki, menjen a szekere.

  • Vardar

    tag

    válasz BE4GLE #50 üzenetére

    Igazad legyen! Én a helyükbe szimplán belépnék a Play Storeba, megnézném a legnépszerűbb magyar fejlesztésű alkalmazásokat, írnék levelet mindegyik írójának, hogy nem-e akarja esetleg átportolni a alkalmazását ide. Ha 100ból csak 1 alkalmazás lesz, az is eredmény.

Új hozzászólás Aktív témák