Új hozzászólás Aktív témák

  • KőkorSzaki

    tag

    Ne haragudjatok, de kicsit felhúztam magam, hogy végignéztem a bemutatót (még a Silverlight-ot is beengedtem miatta), még azt örömmel is konstatáltam, hogy igazából pont az érdekelt benneteket is, mint engem: a felvételi képességek, végül viszont nem tudom mennyi idő után sem derült ki erről semmi. Pontosabban úgy tűnik akkor, hogy nem tud felvenni csak timeshiftelni, de nem hiszem el, hogy tényleg ez a helyzet. Van itt valaki, aki meg tudja mondani, hogy akkor
    1) tud-e felvenni,
    2) számítógépen visszanézhető/szerkeszthető-e a felvett anyag,
    3) tud-e fizetős adókról felvenni,
    4) tud-e fizetős adókon is timeshiftelni.

    Előre is NAGYON köszönöm az infókat!

    (Egy kérés: ha lesz még ilyen bemutató, a képarányt tegyétek automatára a boxon és a monitoron is, és úgy nézzétek, mert pont az is érdekes lenne, hogy tweakelés nélkül lehet-e kényelmesen tévézni, vagy a képarány állítást kell a menüben kajtatni folyamatosan. Úgy látom, hogy ez rendben van, de ez sem derült ki világosan, mert volt itt a bemutatóban 16:9, 4:3 PS(!!!), meg egy kis auto is, de pl. a TV (monitor) nem tudom, mire volt állítva, ezt a TV-jén szerintem az emberek 99%-a AUTO-n hagyja).

    (És tényleg nem lebecsülni akarom ezt a munkát, mert így is egy sor érdekes dolgot megtudtam és láttam működés közben, de ha csináltok egy listát, hogy mi érdekes, és előre kipróbáltok rajta mindent és a kézikönyvbe is belenéztek, ahol kell, akkor az mindenkinek NAGYON SOKAT segítene).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák