Új hozzászólás Aktív témák

  • Ming Cseng

    csendes tag

    Sziasztok! SOS segítséget kérek..
    Wayteq HD95CX box van otthon anyumnál és nem hajlandó az összes előfizetett csatornát beolvasni. Régi képcsöves TV-re van kötve egy olyan szürke antenna kábellel a padláson lévő antennához.
    Fél napra áramtalanította, szét szedte a kábeleket, majd össze lett dugva, de nem jön be csak pár csatorna. Azok kiváló minőségben, random az alap csomagból, kódolatlanok és a családiból (erre van előfizetve). Mi lehet a baj? "Kártya hiba" ezt írta ki egy pillanatra, majd ez eltűnt! A CONAX beállításnál se látja az előfizetői adatokat! Gyári visszaállítást csináltattam vele telefonon, minden jól van összedugva, a kártya is (kis rész lóg csak ki, nem megy beljebb, lefelé, hátul van a chip), de így se jó! Kihez, hogyan forduljon? 1211-en nem tudtak segíteni, mert nem vagyok a box mellett és nem én kötöttem szerződést.. Mit kell át állítani a keresésnél, hogy jó legyen? Elmagyarázom neki telefonon, de a nőt tuti nem érti meg.. az előfizetés tesóm nevén van, de eddig jó volt, tuti a gépben lehet a hiba! Nem volt frissítve, nem ért anyum ehhez!
    Nagyon köszönöm!!!

Új hozzászólás Aktív témák