Új hozzászólás Aktív témák

  • gellei

    aktív tag

    Két dolgot szeretnék leírni nektek, hátha valakinek hasznos lehet:

    1.) úgy néz ki, hogy rájöttem egy érdekes dologra a 3.01-gyel kapcsolatban. Én mindig az Avatar 25Gb-os verziójával próbáltam a 3D-t, de ez nem játszotta, aztán kipróbáltam a némót véletlenül, simán vitte 3D-ben. Ezután leszedtem több filmet is 3D-ben, mind ment. És ami érdekes, hogy BD50-es volt mind, és csodálatosan mennek. Letöltöttem hát az Avatar 50 Gb-os 3D-s blu-ray filmjét, és gond nélkül megy györörű 3D-ben. Minden BD50 megy, ha iso, ha könyvtárszerkezet.

    2.) aki szeretne óriási 3D élményt az Avataron kívül - én eddig csak abban láttam nem néhány perc 3D-s jelenetet - az nézze meg a Titanic dupla BD50-es 3D-s verzióját. Akkora élmény volt, hogy szinte végig tátva volt a szánk. Egyszerűen zseniális, mit kihoztak ebből a korántsem új filmből. Végig 3D, kivéve az elején néhány perc régi felvételt. Egyszerűen szuper!!! :C :C :C :C :C :C :C

    „Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

Új hozzászólás Aktív témák