Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Egy ismerősöm vásárolt egy ilyen lejátszót és sok mindent megtudtam tőle, de vannak dolgok amiket mondta ti jobban tudnátok. Én ezt a lejátszót muteromnak szeretném zenehallgatásra és filmnézésre.
    Mivel láttam van benne android így szeretném azt is kihasználni. Nyilván nem hatalmas dolgokat akarok vele, de 1-2 pár játék ha futna az nagyon jó lenne.
    Viszont ezt itt hogy tudom elővarázsolni rá?? Rendesen itt is van play áruház és letöltöm csak rá??

    Másik kérdésem a youtube lenne, itt megnéztem a pros phtv adását és ott nem tudta sem a youtube, sem a youtube xl-t használni. Ennek mi a működési titka vagy mit kell tenni, hogy használhassam majd??
    Illetve 2 között mi a különbség??

    Ezek tudatában ti milyen frissítést ajánlotok majd rá?? Nekem fontos az android rajta, de mellette azt szeretném ha már veszek egy ilyet majd minden flottul működjön.
    Leginkább 720p-s mkv-k fognak futni majd rajta. 3d kizárva, tv nem tudja.

    Előre is köszönöm a segítséget és jajj igen...annyit olvasok erről a kadencia vagy mi az isten helyességről, hogy nem tudja 23,96 fps-el vagy Hz-el futtatni a filmeket csak 24-el és ez miatt meg-megugrik a kép.
    Ez valós dolog vagy csak sok a tökéletes szemű ember? Én eléggé meglátok ilyen dolgokat, de muterom biztos nem venné észre....nem öreg ne értsetek félre, csak ő annyira nem műszaki szemmel látja és nem figyel ilyenekre...
    Ti mit tapasztaltatok??

    Köszönöm!!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák