Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz Tin #106 üzenetére

    régen mikor nem létezett iphone pontosan ugyanez volt a helyzet. nagyjából mindent meg lehetett csinálni windowson pc-n is. de most akkor tűnjön el a linux is mert ott a windows? én 2000-től követem a cég tevékenységét és már akkor is egy lufi volt, és akkor is lovagolt a pokol felé az apple, már akkor is nemsokára vége és beleállnak a földbe és csőd meg minden. pedig akkor még élt jobs. ezek a kommentek valahogy nem akarnak kikopni. valamiért valaki mindig megjósolja hogy az apple a halálba lovagol.... régen is voltak nem túl jól sikerült hardvereik, nem túl jól sikerült termékeik, szolgáltatásaik amik nem úgy működtek ahogy kellett volna, vagy éppen egyáltalán a kutyának nem volt szüksége olyan szolgáltatásra igazából.. pedig akkor még jobs állt a cég élén. nem másabb a helyzet most sem, szerintem most még jobb is. az árak ugyanúgy nagyon magasak, de azért tegyük hozzá hogy ez minket magyarokat bánt a legjobban, mert kurva szarok a fizetések, nagyon magasak az adók, és a forint is rettenetesen gyenge. ez az állam hibája is, meg a sok adócsalóé és stb, ez egy korrupt mutyizós ország, ameddig az emberek mentalitása nem változik ( nem fog ) addig ez lesz a helyzet.

    én teljesen elégedett vagyok az iOS-al / OSX-el, mindent meg tudok csinálni rajta amit meg akarok. (nem mindenki ugyanazokra használja a számítógépet, és attól hogy valaki mac-et használ, nem biztos hogy nem keres havi több százezret a munkájával) elégedett vagyok, szeretem ezt az ökoszisztémát, akkor minek váltsak? csak azért mert nagyrészt meg lehet csinálni pécén is ezeket a dolgokat? akkor már nincs létjogosultsága az applenek?

    [ Szerkesztve ]

  • buvartacsko

    addikt

    válasz Tin #132 üzenetére

    nem, ez a topik is arról szól, hogy mekkora szar az apple, ha nem tűnt volna fel. na de inkább megyek vissza a hipszter barátaimhoz. (lásd aláírás)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák