Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz #55525888 #35 üzenetére

    Tehát ez végülis a saját szórakoztatásod volt, amit most úgy állítasz be, hogy felesleges volt :D

    Végülis meglett a megfejtése a dolognak. Az extrémitás az, amit Te csináltál. ÉS nincs ezzel baj, csak ne bánd.

    Neked ez okozott örömöt, most már nincs kedved építgetni, és ennyi. De ez nem a hűtő sara. Ezek a te döntéseid voltak.

    Ennek a "kifakadásnak" nem sok köze van a cikk tárgyához. A HP egybegépedben sem egy stock hűtő van, hanem egy annál azért többet tudó megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • nexplo

    őstag

    válasz #55525888 #35 üzenetére

    Ezt:
    ""Csak az elmúlt 12 hónapban alapáron 150 ezer értékben forogtak nálam Noctua bordák+ventilátorok. Előtte 6 különböző AIO vizes bohócság. 2017 óta körülbelül 30 darab gépház fordult meg, 7-8 alaplappal.
    Valahol megérte, mert hobbi volt az építgetés-cserebere, de őszintén, hogy SZÜKSÉG volt-e huszonpár évig erre a rengeteg variálásra?
    Dehogy.""
    hobbinak hívják.
    Ezzel nincs is gond, de ennek semmi köze ahhoz, hogy bizonyos dolgoknak kell hűtés. Én sem egy egymagos cerkára teszek hűtést, hanem egy normális kis CPU-ra. Nálam is jártak I5-I7 procik és mind igényelte a hűtést. (főleg jó sz@r zárt házban mekkora előnye van egy normális hűtésnek..) Azt nem vitatom, hogy felesleges egy 100K-s hűtés egy I5 konfigba, de szerintem kevesen vesznek vagy állítanak össze ilyen gépet. Mármint olyat, ahol a hűtésre költenének irracionális pénzt. Nem meggyőzni akarlak, csak nem értem a problémádat a hűtésekkel kapcsolatban :)

    Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

  • Chaser

    titán

    válasz #55525888 #35 üzenetére

    vannak költői túlzások és vannak valójában jó megvalósítások
    ma már egy i5 az sok mindent takar ( : 6c/12t legtöbb emberkének simán elég, vkinek meg nem
    nem kell brutál hűtő kb semmilyen cpu-hoz, ha az ember nem akarja kinyomni a szemit is'
    nem a középkorban élkünk ( :
    na most hogy 4,5 ghz vagy 4,9, 4,7 vs 5,1, stb....%-osan ezek annyira kevesek már, de oda viszont már durván kell hűtőre költeni
    egyébként pedig egy 20e ft-os ninja5 kb mindenre elég, halkan
    az egy másik dolog, hogy a mai pc-k atx szabványa már sok sebből vérzik
    kis 2-300w-os étvágyú vga pl betolja a hőt a zárt gépházba, hogy átmenjen a cpu hűtőjén is meg mindenen, és akkor csodálkozunk hogy minden meleg meg brutál hűtők kellenek ( :
    meg felforr az nvme ssd a vga alatt, és ilyen apróságok - felette meg azért, mert a fém backplte felfűti, bár jól néz ki -
    sok mindenre költöttem már, de gép házakra nem nagyon, open air-nél ezek a baromságok nagyrészt eltűnnek

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák