Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    Fura, de én másképp éltem meg az eseményeket vasárnap délután, néhányat kiragadnék.
    Totelnél: nagy panelsugárzók nagyon túlnyomták a középtartomány egy részét, + túl kevés volt hozzá az a pici mélysugárzó rész.
    Dynók: Szépen szóltak, sokkal jobb hang volt mint tavaly. De persze a zene miatt nem tudtam megállapítani hogy mélyek terén mit tudna, de amit halottam az elég kiegyenlítettnek tűnt.
    Bazi nagy Phonar dobozok: Pont hogy a basszus volt a gyenge pontja, mert annyira bazári reflexes mélyhangja volt, hogy el sem akartam hinni, hogy ez ilyen dobozokból jön ki.
    802B&W: Egy átlagos hang, nagyon túltolt bántó magasakkal;
    Taylor Acoustic, nagymonitorok: Számomra talán ez volt az egész mostani hifishow legjobbja;

    Félre ne érts, ezt csak azért írtam hogy látszódjon, hogy pl. egy kezdő véleménye simán eltérhet a tiédtől.
    Amúgy nagyom örülök hogy tavaly is és most is írtál, tartsd meg ezt a jó szokásod, :K mert akkor is és most is szívesen és kíváncsian olvastam a beszámolód; és az lenne a legeslegjobb, ha mindenki aki ott volt, így cselekedne.

    U.I.: Ja és még annyi, hogy nem tudom hogy csinálták, de tér az sehol nem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák