Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Yutani #21 üzenetére

    A tegnapi hírre a 20. hsz-nél jött az első fecske, utána nem néztem, de biztos vagyok benne, hogy ez lesz a következő hónapokban a sláger:
    hokuszpk: "nekem sem tetszik ez a pasztazas, de azert nemmindegy, hogy egy 30-50eft -s kupak alatt van paszta, vagy egy tunningcelrara arult 100+ -os "K' kupak alatt..."

    Én le**om, hogy mivel rakják rá a kupakot, csak tudjak venni alig melegedő cpu-t. Ha nem tudnánk, hogy melyikre hogy kerül fel, akkor tippre pl. azt mondanám, hogy az enyém forrasztott, az FX-es AMD-k meg pl. pasztásak, ugye a melegedés alapján, mert elvileg a forrasztás jobb, a pasztázást pedig még el is b.ák, mert sz*r pasztát tesznek fel buborékosan, ha minden igaz.

    Szerencsétlenek lehet, hogy eddig nem tudtak pasztázni, mert egy bulldozer megsült volna, aztán kiálltak marketing célokkal, hogy "igen, mi forrasztunk", majd most s**get csinálnak a szájukból (az AMD, mint cég), és kihoznak egy pasztás megoldást. Még akkor is volt pasztás megoldásuk, amikor kiálltak, hogy hát "igen, mi forrasztunk".

    GAI: Akkor viszont jó ez így, bent marad ott a 90°C, ott elfér, a borda és a levegő meg marad 25°C, a venti fordulatot meg fixre kell állítani, hogy ne keverje a hideg levegőt, mert a marha vezérlés ugye pörgetné a ventit, hogy valahogy 90°C alá vigye a procit.
    Szerintem ez nem a legjobb HTPC-k esetén, de a tévedés jogát fenntartom. Hiába 45W-al termeli a hőt ez is, meg az is.

    [ Szerkesztve ]

  • b.

    félisten

    válasz Yutani #21 üzenetére

    Én nem látom ezt akkora hibának.Értelmes hűtő kell rá, ezzel a gyári kis vacakkal nem hűtenék még egy telefon SOC-ot sem. de egy 90 wattos hűtő ma már nem eget verően drága még low profilban sem. Azzal meg a 70 fok elérhető vele még tuning esetén is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák