Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    Bennem is van ilyen kurucos dac :)
    Általában azért jobb megnézni a trendi termékeket, mert attól, hogy valami menő, még jó is lehet :D
    Valószínűleg úgy érzi az ember ilyenkor, hogy mást utánoz. Így voltam pl. a N..ia telefonokkal, de csak én veszítettem nyilvánvalóan és nem a cég.
    Az idézett termék annyira ritka felénk, hogy én talán csak fotón láttam még, de laptopban óriási a választék ma /legalábbis a korábbiakhoz képest/.
    Bármelyik nagyobb szakáruházban, szakboltban kapni oprendszer nélkül notit, esetleg Linuxszal árultat is vehet az ember.
    Állítólag-még ilyet se láttam- azzal is elérhetők az általad használt programok.
    A márkásabb gépek előnye a terméktámogatás, az enyémmel -bár relatíve olcsó volt- két év garancia járt, azért ez jó.
    Mondjuk az unokahúgom most vett D..ll notit Vistával és 512 memóriával, ami ugye elég unfair.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Adi #9 üzenetére

    Én például a notim bilentyűzetéhez szinte soha nem nyúlok, másikat használok.
    Viszont, ha szó szerint értelmezem a mondatodat, az érdekes következtetésekre ad alkalmat.

    " Lehet neked bármilyen hat -nyolc magos procival szerelt, csúcs videokártyás laptopod, lepipálja a Thinpadek billentyűzete.
    Ezen a billentyűzeten sokkal szebben mutatnak a képeid, mint bármilyen S-IPS vagy PVA monitoron, videovágás, internetezés bármiben lepipál bármit.
    A Thinkpadbillentyűzet a notebookok Chuck Norrisa"
    ui. És még az orrodat is tisztíccsa :DDD

    Bocs :)

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák