Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amdathlonxp

    aktív tag

    válasz gyuri2008 #208 üzenetére

    Sziasztok
    Szerintetek az milyen durva hogy a b.nöm nél pánikbetegség alakult ki (ez csak az én véleményem mível nekem is volt) de kb 4 orvosnál volt már hogy szédül zsibad stb és csak ebben az évben kb 3 x volt vér vételen (persze tökéletes eredmények)elküldték gyógytornára hogy gerinc ferdülése van,majd mikor természetesen ez sem segített el kellet járni neki egy ilyen elektro sokkos kezelésre mondván hogy meszes lehet a nyaki csigolya (30éves) persze ez sem segített,és végül már meg elégeltem elvittem egy jó hírű legalábbis eddig annak tartott orvoshoz aki megállapította hogy nem iszik elég folydékot (és itt már rá kérdeztem dr úr nem lehet hogy ez pánik betegség) azt mondta hasonló de szerinte nem persze 1 hónapon át napi 3 liter folyadék sem változtatott max nem lesz vese köve...létezik hogy 2015 ben az orvosok sorozatosan nem ismernek fel egy típikús pánikbetegséget?Vagy minden orvos ki vándorolt?
    ez kb egy 1 éves herce hurca volt majd szinte teljesen elmúltak a tünetek,vagy inkább mérséklődtek.
    És az ügyeleten dolgozokról nem beszéltem akik kb 4 x vizsgálták meg.
    Én kb 3 x találkoztam ezzel a betegséggel többek közt magamon is.Persze aki rosszúl van annak hiába mondod hogy igazából nincs is semmi baja.
    Ja és az orvosok minden esetben nevetségesnek találták az előző diagnozist tehát egymást is ki nevették....
    Számomra ez megdöbbentő mi lenne ha tényleg valamilyen komoly betegsége lenne az embernek,ezek kezelnének?

    Whatsapp on keresetek légyszi!! +4915175260023

Új hozzászólás Aktív témák