Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Peathee #50 üzenetére

    Ez nagyon érdekes, hogy ennyi embernek volt 7700CU-s Zalman rózsája, nekem is volt. Szerintem nem volt jó hűtő, túl nagy volt, túl nehéz (nyomott pár kilót), meg túl sok port szedett össze, és a súlya miatt néhány alaplapon letépte a hűtő lefogatóját. Ráadásul elég drága volt, és már abban az időben is néhány CM hűtő jobban hűtött.

    Szerintem ne bánd, hogy eladtad, mára annyira elavult lenne az a gép, hogy nem sok mindenre lenne használható. XP-s retrós gépnek sem látom értelmét, a régi wines játékok mennek modern gépet, Win10 alatt is. Talán egy-két nagyon régi wines 3D-s játék kivétel, amelyik még Glide-ot használt, talán olyanokra megéri egy Win9x-es retró gépet tartani, azon ráadásul DOS-os játékokat is lehet játszani.

    Nálam az IC7 szép fokozatosan halt be, kb. 7 és fél év után. Először csak néha újraindult magától a gép. Kiszedtem 1-2 PCI-os bővítőkártyát, utána jól működött. Majd megint újraindulgatott, annak ellenére, hogy nem melegedett túl semmi. Akkor a DDR RAM-okat szedtem ki, eleinte egy majd kettő modult. Akkor megint jó volt pár hónapig, aztán megint újraindulgatott. Onnantól hagytam a fenébe, de nem bánom, mert sok évig jól szolgált. Lehet ha kondikat lecseréltem volna rajta, akkor még sokáig ment volna, de annak nem lett volna értelme az elavulás miatt.

Új hozzászólás Aktív témák