Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz Xirtam #99 üzenetére

    Nézd, az semmiképpen sem tesz jót senkinek, ha a ms a win8/ie10 párossal mindenkinek nekimegy. A hw gyártóknak (Surface), a konkurens sw gyártóknak (winRT api), a disztribúciós rendszereknek (store), a hirdetőknek (DNT), és a hétköznapi desktop felhasználóknak is (Metro és tsai). Kihagytam valakit...?

    A gyártók megtalálják a partnerséget másokkal, és az android is kezd desktoposodni a többfelhasználós üzemmódjával, és a komolyodó alkalmazáskínálattal. A sw gyártók és a disztribúciós rendszerek is elkezdtek több pályára játszani, és a hirdetések kiesésétől az ie-n keresztül sem lesz nagy bevétele a cégnek, miközben a nethasználat tekintetében (ami a hirdetéseknél számít) a konkurens böngészők már rég lekörözték őket. A desktop felhasználók meg könnyen beragadhatnak a win7-nél, mint ahogy az az xp-vel történt. A tabletes piacon elég nehéz lesz versenyre kelni az apple-el, mivel az ipad a tömegeket célozta meg, a surface-ről meg az a mondás, hogy a geek-ek körében népszerű, ami egyben meg is fogalmazza h mi a baj vele.
    A távol-keleti és afrikai régiókban oem-ek elkezdtek a binugzal foglalkozni komolyabban is, amit én a ms szemszögéből intő jelnek tekintenék.

    [ Szerkesztve ]

  • floatr

    veterán

    válasz Xirtam #104 üzenetére

    Csak elég problémás területre tévedt ezekkel a változásaival a ms. Ha maradunk a funkcionális alapoknál: ha nem akarok win8at használni, nem fogok, hiszen semmi sem kényszerít rá.
    Biztos sokan rá fognak robbanni, de mondtam h miért...

Új hozzászólás Aktív témák