Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Myrd123

    csendes újonc

    Szintén kettő K4000 telefont rendeltem, abból az egyik három nap múlva megadta magát, LCD panelhiba lépett fel, most utaztatom vissza Kínába. (besötétült a képernyő, teljes sötétségben és maximális fényerővel lehetett valamit látni rajta, azt is nagyon kontrasztosan, amikor alulról megütögettem, akkor fehér felvillanások voltak az ütés helyén - kontakt, ragasztás? ) A másikat egy hete használom, eddig meg vagyok vele elégedve, minden téren. Szintén az ellenálló kijelző, és a méretes aksi miatt vettem, ez mellett a minimál dizájnja is tetszik. Kíváncsi vagyok, hogy fog bírni engem, mivel nem nagyon szoktam vigyázni a telefonjaimra (ennek ellenére az Inew V3, ami egy vékony divattelefon, 1,5 évig bírt, ez miatt volt bizodalmam ismét kínait venni).

  • Myrd123

    csendes újonc

    Ha minden jól megy, akkor jövő héten lecserélem az elején nagyon szeretett K4000-esemet. Jó üzemidő (4-5 nap) eleinte, lassú, de elfogadható képeket készítő kamera, és a masszívsága miatt (nem igazán volt probléma, ha farzsebben hagyva ráültem) kedveltem meg.
    Ami szörnyű benne az a hangzása, a sima telefon fülesekkel katasztrofális, de erősítőre rákötve is doboz hangja van.
    Ami viszont a cseréhez vezetett, az egy kb. 2 hónapja jelentkező hiba, a kijelző össze-vissza érzékel, néha semmit, néha egyszerre több érintést, teljesen randomban, van, hogy napokig működik van, hogy még böngészni sem lehet rajta. És mostanában melegszik is, valamint a fogyasztása is lényegesen rosszabb.
    És ami a vicc, hogy a Cappu desktop fogyasztása 8%, úgy, hogy nem használom....
    Gyári visszaállítás nem segített ezeken a problémákon, szerintem ha megjön az új telom, akkor majd egy rom cserét kipróbálok rajta, aztán ha ez segített, akkor vagy elpasszolom, vagy tartalék telonak marad.

    Az Oukitelről meg a véleményem az, hogy egy hatásvadász banda (lásd a szögelős-égestős-dobálós videokat, illetve a feleslegesen túlsúlyos - van benne anyag parasztvakítás - telefonjaikat). Hátsó kamera borítása az enyémen plexi, 9 hónap után tiszta karc. Ha valóban a mindennapi tartósságra mentek volna rá valóban, egy ilyen apróságra is figyeltek volna.

  • Myrd123

    csendes újonc

    válasz Myrd123 #466 üzenetére

    Vagy lehet, hogy valóban kipróbálom a szögelést :) Bár illuzióim ezzel kapcsolatosan sincsenek a kijelzőm is tiszta karc már.

Új hozzászólás Aktív témák