Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copass

    veterán

    válasz Muerte68 #7 üzenetére

    balett vizsgán láttam hogy olyat hogy a fotós beállt a színpad sarkába, gyártotta a képeket vakuval. segéd ment vitte az sd kártyát, előtérben 3db fotónyomtatók olyasmik mint a rossmannban és dara. két nagy asztalra kipakolva vmi 500Ft/db. de nem nagyon vitték úgy láttam. mondjuk olyan barlangrajzokat lőtt hogy fúúúú
    nekem szerencsére van aki megcsinálja hétvégén is ha kell gyorsba nyomni valamit sokat.

    [ Szerkesztve ]

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

  • role_of_72

    tag

    válasz Muerte68 #7 üzenetére

    Eszem ágában sincs védeni az Instaxot (szerintem is bőven drága arra, amit képminőségben nyújt) viszont akkor látod meg az értelmét, amikor használod (legalábbis az én esetemben így volt).

    A tipikus esküvői felhasználásra gondolok, amire zseniális termék: jól eljátszotok vele ott és akkor, hogy "jéé, jön ki belőle a kép, de király!" (igen, hétköznapi embereknek ez fun! :D ). Az elkészült képből van egy darabod, így jobban vigyázol rá.

    Két nagy fícsört emelnék még ki:
    - nem véletlenül bankkártya méretű: old school módra hordhatod a tárcádban és alkalmasint megmutogatod ismerősöknek, vagy akár csak kiteszed a hűtőre, hogy milyen cukik vagytok. Ez ennyit tud. ;)
    - van "beépített" képkerete, valamint kellően kis méretű a kép, hogy a bulikban magunkra szedett alkoholos befolyásoltságot mintegy jótékonyan palástolja :DDD

    Részemről szívesebben beneveznék egy Polaroid Snap Touch-ra és nyomtatnék vele képeket, de az 50e, ez meg 20e + 1 csomag papír árából megvan (mert igen, megvehetjük az esküvőn egyszer használt példányokat).

    Egyébként ha már esküvő után eladás: megveszed használtan 20-ért, eladod 19-ért. Ne mondja nekem senki, hogy egy esküvő költségvetését majd pont ez fogja megnyomni. :))

    http://thebudapestproject.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák