Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz rii #141 üzenetére

    "az internet meg a számítógép csak az informatikusok játékszere kellene hogy legyen mint ahogy az énektanránőé meg a violinkulcs, mert ő ahhoz ért, mert ő olyan, és ha nem érdekli akkor ne használjaa számítógépet ... mert lelkileg nem olyan ..."

    Az milyen szép lenne, a kockák olvashatnák az internetet amin az összes cikk az lenne h kijött egy új proci vagy linux disztó XD istenem mekkora kocka :D

    Főzni meg csak a szakácsoknak kellene tudni nem? És akkor te éhenhalnál ha fizudból nem jön ki h reggelit ebédet vacsorát rendelj magadnak?

    Fotózni is a csak a fényképészeknek kell, minek is van a telódon kamera?

    De gondolom te sem akarod tudni h a farmerodat hogy szövik, festik,és nem is tudod elkészíteni magadnak. Mert te is cska használni akarod a gatyát nem? ahogy az énektanár a youtubot arra h oktató videókat töltsön fel, nem? Ez így nem fog menni? :))

    A linux az igazi kockafegyver, fusson csak a routeren oda való, ahol az igazi kockák játszhatnak vele egész nap. Nekem, felhasználónak meg tökéletes a Win10 meg a Mac OS. Mert tudod a macem nekem egy
    Lightroom+facebookmachine.... ha tetszik ha nem. Ja, amúgy egy mobilszolgáltatónál dolgozom rádióhálózat tervezőként, akkor most cska nekem lehet mobilon telefonálni? :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák