Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sgr_A

    addikt

    válasz klaya86 #27 üzenetére

    Használd egészséggel én kihagyom
    És a vélemenyemen nem változtat a miui egy hulladék a telók hardveresen jók

    [ Szerkesztve ]

  • Emericus Max

    tag

    válasz klaya86 #27 üzenetére

    Megerősítem. Nekem Mi Mix 3 van már kb. 3 éve és teszi a dolgát hiba nélkül.
    A céges telóm Samsung Galaxy Note 10 lite (most lesz 2 éves májusban) és én nem látom a Samsung UI előnyeit a MIUI felett túlzottan. Sőt a Samu rendszere néhol nehézkesebb számomra.
    Egy dolog viszont kétségtelen. A Samura jönnek a frissítések ezerrel, a Mix 3-ra meg kb. 1 éve nem jött semmi, még Android biztonsági frissítés sem.

    Nekem tetszik ez az OPPO teló és erősen gondolkodom az OPPO-ra váltáson. Már a Find N is nagyon tetszett, de az itthon ne lesz (na talán majd az utódja igen), viszont ez a Find X5 Pro nagyon ott van. A kerámia pedig prémium kategória szemben a műanyag hátlappal a Samu S21-en ugye?

    Arról már nem is beszélek, hogy megint az Apple teleszarta a pénztárgépet a töltő elhagyásával (meg ugye a masszív túlárazást is ők kezdték, és ezért szálltak el az árak mindenhol), amit a Samu is lelkesen követ mert miért ne, ha lehet még több pénzt keresni (környezetvédelem muhaha). Tok meg ugye sose volt semmilyen almás vagy samu telóhoz.

    Szóval ha így nézem a borsos árért cserében itt kapsz töltőt (nem is akármilyet, gondoljunk bele, hogy ez mennyibe kerülne ha lenne almás 80W-os töltő /100e Ft?/), kapsz tokot, kapsz prémium hátlapot, kapsz IP68 védettséget is, fasza kijelző, garantált 3-4 év támogatás.
    Ár érték arányban ezt választanám, ha csúcskategóriában keresgélek.

    Jó, hogy eljött hazánkba is az OPPO. Sztem szolgáltatói kínálatba is be fog kerülni egyre több modelljük, akkor lesz az igazi kánaán, mert a népek tolják majd kamatmentes részletre, ha lejár a hűségidő...

Új hozzászólás Aktív témák