Új hozzászólás Aktív témák

  • mtotesz

    csendes tag

    Premete-nek, a többiektől elnézést!

    Na, még egyszer. Èn nem a fejben dugás híve vagyok, hanem személyes tapasztalataimat írom le, mivel nagyrészt iPadek vannak a csalàdban. Nem vagizás volt!

    Nem összehasonlítottam, hanem azt írtam, h 21e Ft-ért megéri mivel tudom, h netezésre, sorozat nézésre jó (erre valóban rá tudom dugni a 64Gb-os pendrive-ot tele filmmel) és nem fog fájni a szívem, ha leesne/ellopnák stb. Mivel tudom, h mennyibe került és úgy sem képes azt a sebességet/látványt/optimalizáltságot/probléma mentességet nyújtani, mint az. Az előbbi célokra ezt a tabletet használom, az iPadet meg pl: nagy méretű & felbontású játékok futtatására, tükrös gép általi képek kezelésére/szerkesztésére (házi célokra), házi stúdió felvételeknél midi bill./kontrollernek (nincsenek késések, aki ért hozzá tudja mekkora nyűg tud lenni) és tartottam már róla prezentációt a paksi atomerőműben, úgy hogy azon is készítettem el és előadás alatt nem is volt zabszem, hogy éppen milyen hibával áll le az alkalmazás vagy fagy le a rendszer véletlen...

    Én is ár/érték viszonyában szemlélem a dolgokat. Az ilyen fórumok, pont abban jók, hogy az emberek személyes (életszerű! Mindenkinél más igényekkel) tapasztalataikat osszák meg egymással. Szerencsétlenebb helyzetben meg pont olyan emberek osszák az észt bizonyos eszközökről, akiknek nincs is vagy nem is használták őket (nem hogy több hétre, ami alatt sokat megtapasztal az ember). A kedvencem: „A Józsi haverom se használja ki pláne Irénke néni, a szomszéd nyugdíjas néni,ezért minek is Árulnak ilyen drága eszközöket stb.” Azt kell eldönteni, hogy kinek mire kell és azt milyen minőségben szeretné tenni és persze anyagi helyzete ezt mennyire engedi.

    A trabant is rendkívül jó ár/érték arányt képez, mert ugye ugyanúgy el lehet jutni vele A-bòl B-be, mint egy 5ös BMW-vel, (ugye ki az a hülye, aki 10 millió ft-ot költ autóra, amikor ugyan azt, amire van 50 ezerért is el lehet érni...) mert végül is mindkettő ugyanazt a célt szolgálja, csak nem mindenkinek elég a trabi.

    Professzionálisabb dolgokra ÉN az iPadet használom(nincs tapasztalatom felső kategóriás android tablettel) ezt az Op3n-t meg általános célokra, net/sorozat és ahogy fogalmaztál, ha bárhol elő veszem és kiverhetik a kezemből! :N

    A többieknek, akik még gondolkodnak a vásárláson:

    Nekem 2 napi használatból ez az Op3n Dott ezekre a célokra, amire vettem (Internet, sorozat nézés) tökéletesre vizsgázott tekintve a 20.990 Ft-os vételárat. Akku ideje 1 napi nyüstölés után se volt gáz, bírta rendesen! Nem gázos már a gördülékenysége, teljesen használható gyorsaságú és a kijelző érzékenysége is jó, mint a régebbi hasonló árkategóriás tableteknek! Nem fogtok csalódni! :)

Új hozzászólás Aktív témák