Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    Nyitottam egy ticketet OP-éknál, a beszart hálózatú telómhoz. BAromi részletesen leírtam - amennyire konfúz angolom engedte - a problémát, meg azt is, hogy az összes létező stock romot (beleértve a harbrickes bohóckodást) felraktam már fastbootból, formatáltam ugyaninnen az egész telót úgy, hogy egy darab internal storage volt látható, partíciók nélkül, majd erre pakoltam a rendszereket, 3-4 modemet külön telepítve, stb.
    A válaszuk: "Úgy gonoljuk egy hard reset utáni stock rom telepítést kellene végrehajtani"
    Miért ilyen nagy Isten állatkertye?
    Én kértem egy árajánlatot, mondhatták volna ennyibe kerül és ha nem az volt a baja akkor ki kell fizetnem a postát, meg a bevizsgálást, vagy ott kiderül a pontos hiba és kinyögik mibe fáj, aztán leboltoljuk, vagy kérem vissza a vasat és fizetem az addigiakat (különben nem adják ugye).
    Most álljak neki a supporttal végrehajtani a tökfelesleges procedúrát? Utána magyarázzam újra, hogy nem megy ez a fos?
    :W

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák