Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz migabi24 #2956 üzenetére

    Amit lehet, megtesz helyben, azonban mint kiderült, jelenleg a Oneplus nem hajlandó alkatrészeket küldeni garanciális javításhoz sem. Így amit nem lehet gyári pótalkatrészek nélkül megcsinálni, illetve amihez komolyabban meg kell bontani a telefont, azt csak kínában kivitelezhető/csinálják. Azt nem tudom, hogy az EU garos meghívós vásárlókkal mi a helyzet, írtam ezzel kapcsolatban a Oneplusnak, válaszoltak is de nem a kérdésemre. Ugyhogy erről eddig nincs infó. A fentebbiek leírtak alapján egyébként valoszinüleg a WayteQ is küldi kínába a telefont a leírt esetekben. A vásárló szempontjából egyébként nem az a legfontosabb, hogy helyileg hol lesz javítva. A költség, a felelősség és az idő a legfontosabb dolgok. Ezért ha valaki kínai verziót vesz, olyan eladót érdemes nézni, aki magára vállalja a garanciális ügyintézés költségét, és lehetőleg nem neked kell Kínába küldened. Mobileman fórumtársunk azért jó, mert ha baj van a telefonoddal, elviszed/küldöd neki, onnantól meg az ő gondja/felelőssége :D És ő helyileg ha jól tudom Budapesten van, nem a világ másik végén. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák