Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz s3nsitivity #15874 üzenetére

    Érdemes még később felnézni, kicsit akadozik még az oldal, próba képp pár kiegészítőt kosárba tettem, és problémás volt a checkout.

    A mailboxde-hez használt fiókomra egyébként kiírta hogy rossz régióban vagyok (ahhoz nyilván németország volt megadva), úgyhogy csináltam inkább egy új felhasználói fiókot és első bejelentkezés után magyar régiót adtam meg.

    Forintban kell fizetni paypalon keresztül, és a következő szállítási költségek vannak:

    Royal mail 1 224 Ft
    Express 9 449 Ft

    Viszont itt nem szükséges a drágább rendelést választani mint mailboxde esetén. Mailboxde-nél olyan szállítási módot volt érdemes választani ami értékgarantált, és azok kicsit drágábbak, itt viszont most csak az alapján választanék, hogy mennyire sürgős, mivel a megérkezésig a Oneplus fog felelni a küldeményért. Ráadásul egyébként az átvétel után 14 napig bármilyen indoklás nélkül vissza lehet küldeni a telefont és visszakapjuk a pénzünk :)

    Először egyébként 7 forintot írt szállítási költségnek, nyílván reális érték.. :U Mondom, még kicsit akadozik na :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák