Új hozzászólás Aktív témák

  • vitezlejszlo

    őstag

    válasz Josh777 #1447 üzenetére

    Figyelj. Ne gyere nekem ezzel az android ios fólia dumával. Pontosan tudom, hogy mennyire kompatibilisak egymással! Az apám unokatestvérének az unokabáttyának a régi szobatársa fejlesztette ki az iost! Amikor abba hagyta akkor tartott a 8-as verziónál, tehát még 2 részt kiadnak belőle és utánna lehuzzák a rolót az almáéknál! Az androidot hobbitból kezdte fejleszteni, aztán most csak ezzel foglalkozik! Tehát mivel mindent ő maga egyedül csinált, tudom, hogy minden kompatibilis mindennel! Csak ezt a gyártók eltitkolják, hogy megvedd a programokat! De én rájöttem, hogy hogy tudom használni az ios programokat androidon! Az átlátszó fólia pedig nagyon veszélyes, nem is értem hogy merted feltenni. Nem gondolsz bele, hogy ha van egy átlátszó üveglap a telefonon, amire ráteszel egy átlátszó fóliát, akkor a két átlátszóság semlegesíti egymást, és ott maradnak a pixelek teljesen védtelenül? Szegény kis pixelek :( Sőt, ha erre egy pixel lapot teszel, akkor a pixeleket is semlegesíted, így ott az akku magában! Tudod milyen tűzveszélyes ez??? Felelőtlenek vagytok!!!! Abba bele se merek gondolni, hogy ha az akkura ráteszel egy másik akkut, akkor eltünik a telefonod!! Itt ríttok mint a fürdős krva a meghívókért, és amikor meg megjön ilyen 3 éves szinten teszitek tönkre, hogy eltüntetitek? NOOOORMÁLIS???????

Új hozzászólás Aktív témák