Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Bone123 #7 üzenetére

    Mondjuk ennek akkor lenne értelme, ha a nagyon maradnának még a Jack-nél. De már a Samu is dobja el, a Hüvely is, teát 1-2 év múlva úgy fog kinézni a dolog, hogy nincs jack csatlakozó és nem tudjátok rámondani, hogy bezzeg azon, vagy azon a készüléken van.

    Mellesleg OnePlus telefonokat támogatja az Ugreen átalakító, ami 840 Ft és a minősége kifogástalan.

    Megyen!

  • KRSoos

    csendes tag

    válasz Bone123 #7 üzenetére

    Én sem érzem, hogy valid érv lenne 2019 végén negatívumként felhozni a Jack-csatlakozó hiányát. Egyáltalán nem kihívást jelentő feladat egy Type-C, vagy BT headset beszerzése (akár offline vagy online). Jelentősen kényelmesebb egy vezetékmentes füles használata egy vezetékhezes képest, ráadásul a minőség is mintha jobb lenne (bár mondjuk én OnePlus Bullets V2-ről váltottam OnePlus Bullets Wireless-re).

    A vezetékmentes töltés meg... Messze nem ad annyi pluszt, mint amennyit elvesz (lassabb a töltési sebesség, illetve töltés közben nem igazán használható, nem mobilis a mobil), szóval ezt sem éreztem soha kardinális pontnak. Nem lenne rossz, ha lenne, de csak azért, hogy a tesztelők kevesebbet sírjanak miatta.

    Az IP védettség hiánya meg régóta meg van indokolva: a tudás meg van, a papírozása már felesleges plusz költség lenne.

    Azonban az ár kritikája már abszolút jogos sajnos.

    ''The situation is hopeless, but it is not serious.'' - Paul Watzlawick

Új hozzászólás Aktív témák