Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz LógaGéza #2110 üzenetére

    Jah, kérdeztem tőle hogy olyan van-e ami a keretet is védi, mert hogy nem akarok tokot hordani, de féltem a keretét a karcoktól, erre mondta hogy csak ez az egy minta van, ami leér a kijelző széléig, de ha féltem a keretet akkor egy jó tokot tud ajánlani inkább (wut? :D)

    Mondtam hogy köszönöm, jó lesz nekem a 2ezer forintos Screenknight ami rajta van, stabilan védte eddig az összes telefonom elöl hátul

    Mikor oda álltunk, megkérdezte a 3 ott lévő másik MM kolléga hogy tudnak-e segíteni.
    Kérdeztem hogy Oneplus 7 pro-ra van fólia?
    Majd megkérdezték a pont oneplus 7 pro-ra fóliát felrakó srácot, hogy van-e oneplus 7 pro fólia

    Valamit mondott neki a srác aki szerelte a telefonod, aztán válasz nélkül mind a 3 elment, én meg úgy voltam hogy akkor megkérdezem én magamnak, csak nem tudom akkor miért kérdezték hogy segíthetnek -e :D :D :D

    Kicsit úgy éreztem magam, mintha egy buli morzsapartin lennék, ahol még nem nagyon vannak képbe az emberek

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés