Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz Csigger #245 üzenetére

    Nem, de ezek szerint sokkal jobb a szemem, mint neked.
    A modern okostelefonokkal egyidős a felbontásról szóló parttalan vita, nincs értelme n+1-edik alkalommal is elkezdeni. Igen, sokkal több részletet látok egy képen, vagy videón QHD felbontásban, mint full HD-n. Igen, ekkora méretben is. Igen, tudom miről beszélek, a negyedik ilyen kijelzővel szerelt készülékemet használom. Igen, előtte full HD-s készülékem volt nekem is. Nem, a 4K és a QHD közötti különbséget már én sem érzékelem ilyen kis méretű kijelzőkön, hogy elébe menjek a következő terjedelmes okoskodásnak, amit majd valaki betol ide hamarosan.
    DE!! Neked is sikerült elmenned amellett az egyszerű tény mellett, hogy én tökre nem arról beszéltem, hogy ki mit lát meg mit nem lát. Hanem arról, hogy adott telefon mit nyújt a konkurens készülékekhez képest. Neked is elég a full HD, értem.
    Ma még akar valaki sorba állni valamilyen nagyítós példával? :)

    Az üzemidő témához: ez sajnos nem minden esetben ilyen egyértelmű, én pl. tökre nem nyertem annyi üzemidőt annak idején az LG G3-al 1080p-re állítva a felbontást, hogy megérje a szar full HD-s képet nézni egy natív QHD-s megjelenítőn. Egyébként sem gondolom, hogy sok értelme van üzemidőről beszélni jelenleg, amikor az okostelefonok legnagyobb része a mai napig nem bír ki másfél napnál többet töltés nélkül "normál használat" mellett, felbontástól függetlenül.

Új hozzászólás Aktív témák