Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    hűvős*hűvös

    Piftuka
    nem tudom mi van, de a pár hónapja 25e ft-os ssd-met 25e ft-ért eladtam gond nélkül, mostani bolti ára 30e és afölött - ha épp nem esik be az érdeklódő fentebb is vittem volna 1-2e-rel -, pedig nemrég még volt 24e-ért is, na jó, 90ft-t bebuktam ( : remélem a ram ára is felmegy, van egy felesleges kitem, tudom rohaggyakmeg' ;]

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz vlevi #15 üzenetére

    sztem pont az említett boltot nagyívből érdemes kerülni ( : -ipon - szeretnek az 5-10 éve gyári garos cuccokra is egy évet adni, sokszor drágábban mint ahol megadják az 5-10 évet és nagyrészt nincs gyári gar hanem "standard" van, így nevezik legálisan a szürke-fekete ****** csalást ( :

    kovacs65
    ez a ph-n bevett szokás a "szerzőktől", legtöbb hibát gugli'/word kidobja, de valszeg nem tudják használni ezeket mert nem értenek az it-hez - ezt nem én mondtam ((( : -, és ha szóvá teszem jön az h én h írok ( : - hát elég carul' az tény, de jellemzően helyesen és ez nem "cikk" hanem egy szimpla komment, lusta disznó vagyok, én megtehetem, "szerzőként" a saját kezem törném el egyesek helyében -

    FlashLed
    minden nem drágább, de sok minden
    sztem leadhatták a rendeléseiket a konzolok gyártói, azokban már bőven lesz ssd és ram is, pedzegették is h emiatt áremelés lehet, mivel "lassan" debütálnak így gyártást is ildomos a közeljövőben elkezdeniük
    vga-ra is mondták drágulást, szóval lesznek még itt érdekes dolgok

    Piftuka
    és akkor hol marad a kihívás? ( : én ezzel úgy vagyok, én gépemhez más nem nyúl, amennyit 'optam vele nem kívánom senkinek, de így legalább lehet kicsit fejlődni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Dragon3000 #24 üzenetére

    nézegettem az aio-kat de értelmüket nem látom, illetve design házakba/kis méretű házakba épp jó lehet, de jó léghűtéssel szemben sok érdemit nem ad
    épp minap beszéltem egy sráccal, talán még valami blower hűtő is van a radin v blokkon?
    szkájet' ninja batár dög, de zen 2700-et all core 3,6-on prime blend alatt úgy hűtötte nálam, hogy nem is volt közvetlen rátéve a venti a bordára, hanem a hátsó venti helyre pár cm-re a bordától, h hűtse a vrm-eket is, _egy_ db ventivel 4-450rpm-en, ez 20e ft, de néma - és két venti van hozzá -
    és nagy eséllyel ezzel 5 év múlva is sokkal kevesebb lesz a gond mint aio-val, mondjuk kitakarja az alaplapot pcie-től felfelé ( : ram viszont kis túlzással bármi befér alá

    Televan
    71790 ft ufóéknál a 3600, amihez még kapsz 3 hó game pass-t, eztnemrég 3e-ért adtam el - élő ultimatenél 2 hónap ultimatet ad -
    ahogy nézem zen 2700 náluk most kényelmesen a bundle eladással és hűtővel 40-41-ért lehet vinni, cserébe egy kicsit dolgozni kell vele, azért a hűtőért adnak pénzt, 2600/3600 hűtőért feleannyit sem
    ami 3-as szériából engem érdekelt volna a 3500, smt nélküii 3600, átnyálaztam pár tesztet, játékokban zömében még árt is, nem hogy használna, nyugodtan elfelejthetnék már ezt a baromságot s koncentrálhatnának a valódi magokra, 2 mag korában még volt létjogosultsága, ma már inkább vicc, a felárból inkább rakjanak beléjük + magot v vegyék ki és csökkentsék az árat mint a 3500-nél is, részemről legalábis

    FlashLed
    részemről nyugodtan mehet minden fel, aki eladni akar másképp látja :d ma még sakkozok rajta rakjak-e össze újabb gépet, ha igen akkor ma el is hozom/megrendelem az alkatrészeket, egyébként ha nem, akkor majd ősz végén átgondolom azért az 1-2 játékért ami érdekel érdemes-e ennyit szenvednem
    elég nagy szemétdomb lett ez a pc piac

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Depression #32 üzenetére

    az is egy megoldás ( :
    én tavaly tavasszal betáraztam ddr4-ből, először 2x8gb kit 26e körül, ki tudja felmegy-e v mi lesz vele, aztán 2x16 47-ért, a 2x8-at ki se bontottam, közben az árak lementek, gép év végén lett, a 2x16-ot használtam, a fiókban elférnek, ha felmennek az árak ami esélyes még lehet keresnek egy kis pénzt ( : ha meg nem következő esetleges géphez jók lesznek
    kipróbáltam milyen érzés 8 mag/32gb gép előtt ülni, hát nem rossz, de hosszabb távon nem hatott meg :d

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Dragon3000 #34 üzenetére

    attól függ mit értesz az "ugyanúgy halk" alatt :) ahogy tapsztaltam többségnél a halk engem az őrületbe kergetne, nálam a halk az max 10db, de a némát jobban szeretem, kaze flex 800rpm-ekre 14,5db-t írnak maxon, az már nálam sokkk
    nézegettem egy evga vízhűtéses/hibrid vga-t, gondolván ez néma, hát lóPh@szt ( : köpködték h milyen hangos, léghűtéses tesójáról meg áradoztak milyen halk - ami 50e-rel olcsóbb és batár nagy/jó hűtése van -
    szerelés terén biztos könnyebb az aio, illetve több látványt enged, egy ninja tényleg kitakarja a pcie fölötti részt
    mugen 5-nél viszont ramot kb ugyanúgy lehet szerelni, "eltolással" oldották meg a hőcsöveket, nem ér a hűtő a ramok fölé, csak max a venti, az is bitang hűtő, de a ninja bitangabb ( : - és mivel két ventit adnak hozzá splitterrel, így gyakorlatilag nem is drágább -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz SidCorky #41 üzenetére

    az a nagy helyzet, hogy a hw ami nekem a betevő kereséséhez kell azokos' fejemben van ( : nem szerkesztek videókat, nem akarom elmenteni az egész internetet, nem akarok minden játékkal IS játszani, egy notebook bőven elég, webshopot is megcsináltam anno kis c2d-s tp-n, ami volt 12", de az legalább affs-ips, retus munkákhoz már leültem 24" monitor elé, de a notebookról csináltam, túléltem
    desktop már csak bohóckodásnak van nálam, sokkal kényelmesebb egy notebook - persze ha faca', amiből nagyon kevés van -

    koanla
    az nyilván sima elgépelés, nem detektálja a szerzők sw-e ( : sokszor az enyém se, de nem is írok "cikkeket"

    Dragon3000
    szellőzésben is jobb, hangszigetelt ház nem kell, _ha_ hangtalan benne a gép ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Dragon3000 #44 üzenetére

    nálam sehol nincs hdd, kivéve még az ikszbox', sokaknak a hdd is hangtalan, nekem a 2,5-es 5400-es is hangos
    és ha az ember szépen megcsinálja a néma gépet, akkor már csak olyan vga-táp páros kell amik nem akarnak cekcuálni' egymással cw formájában ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Televan74 #47 üzenetére

    nekem is, sokáig csak egy 250-es evo 840 volt a notebookban, azt cseréltem idén - már tavaly ( : - 850 500gb-ra, desktopba 500-as nvme-t vettem, bár sokaknak a 2tb is kevés játékra

    Dragon3000
    olyanom nincs, nem is lesz, anno volt gyűjteményem, hdd-ből is ( : de már nem kell

    koanla
    persze van olyan is, értelmezhetetlen szerkezetek is esetenként, magát minősíti ezzel az oldal, nem minket

    SidCorky
    mivel a word a hibák 90-95%-át kiköpi, chrome is, nálam ez úgy működne először szólnék szépen, másodszor is, harmadik alkalommal is, de onnantól hibánként 2e ft minusz a fizetésből, és ha ez sem működne megköszönném szépen a "munkát", engem nem fog égetni ilyen "újságíró"
    ne vedd magadra, nem te vagy itt ebben aki az élen jár
    ha egy raktáros bekever valamit sajnos nem tudja annyival eintézni, hogy bocsimá' főnök, ezt túlliheged
    jelen cikket egészen pontosan a címig olvastam, egy jó könyvet is eldobok ha nyelvtanilag nincs rendben - és nem vagyok ezzel egyedül -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák