Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz proradeon #24 üzenetére

    15-20-30 ezerért nem is lesz olyan halk amit dqdb írt, azok jobban belekóstolnak a 100 ezerbe (DIY piac). A Varmillo amit mondott, hogy onnan KEZDŐDIK a halk bill az 60-70ezer. A ‘konszumer szaroktól’ ne is várjon senki csodát, nyilván nem lesz halk :)

    Csapattársak bill kattogására megoldás ha nem a fejes mikijét használja az ember, hanem vesz egy studio mikit meg egy kart, és az csak a szája irányából vesz fel :) (én így tettem)

    Mindezek tudatában, főleg gamingre, soha nem használnék nem mechanikust, egyszerűen hatékonyabbak. Na meg, fejhallgatóban, játék közben, ha valaki nem egy szar mx blue-s gagyi billt használ akkor ne mondja nekem, hogy hallja :) Ha meg túl böhöm a bill, vannak kisebb form factorok (TKL, 60%, stb.), azokon nincsenek játékra fölösleges gombok, vagy csak nem annyi. Az meg, hogy a gombok (keycapek) magasak, az egyik lényegük. Legtöbb ember számára egy jobb gépelési feeling, jobban érzed odanézés nélkül a gombokat és a szünetet köztük és nem mellesleg minőségibb anyagból is kaphatók mint a membrános slim gombok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák