Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antibazsi

    aktív tag

    Az LG meg van arról győződve, hogy az OLED jobb minőségű képet produkál, mint a QLED, nem is tekintik a technológiát közvetlen vetélytársnak.

    Aha, nekem az OLED-el "csak" anyi a bajom, h a 1,5 éves Galaxy S8-am kijelzőjébe már nagyon szépen beleégett a Waze jelentés küldésének ikonja, és egy szép massza az alsó sávban látható hátralévő idő és km helyén. Valószínű ezt az appot használtam eddig a legtöbbet és ez idő alatt ezeknek a helyét nem változtatgatta a waze. Már 1 év után elkezdtem felfgyelni rá, de akkor még annyira halvány volt, h csak a világosabb háttereken jelent meg és sokág nem jöttem rá mi is az. Pedig nem kamionos vagyok , vagy aki a vezetésből élne, átlag fél órát használom naponta.
    (bár amit kicsit furcsának tartok, h ez előtt is oled-es telefonjaim voltak és eddig ilyen nem tűnt fel, bár a navit sem használtam ennyit.)

    Ezek után nem tudom mit várhat az aki TV nézésre vesz oled tv-t és csak 1-2 csatornát néz... fél év múlva minden csatorna retek klub logóval lesz ellátva? :D meg sárga 12-es karikával?

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák