Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz SylverR #11 üzenetére

    El vagy tévedve, ami a sebességeket illeti. 0.5-0.7 m/s az még lazán desktop használat alatt produkálódik. ~1 m/s körül van, ha egy mozdulattal a jobb felső sarokba húzom az egeret kilőni egy ablakot.
    Ezek a sebességek még semmik.
    Mid sens gyors FPS-re ~2.5 m/s nagyjából elég, de inkább tudjon 3-at, low sens 3.5-4.5. High sens játékosokkal a lassú pöckölés közben a szar szenzor többi hülye anomáliája b@szik ki. Szóval az, hogy "dehá' én nem rángatom teljes karral" hülye kijelentés sosem állja meg a helyét.

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

  • Weareus

    addikt

    válasz SylverR #67 üzenetére

    Üdv a "klubban". :)
    Bátyám jobbkezes konzolos volt, én "térítettem meg" pc-re és akkor sűrűn váltogattuk egymást a billentyű előtt, így ő domináns jobbkezesként is végül bal kézzel egerezik és a jobb kézzel meg ugye a kurzornyilak és egyebek vannak pl. fps-nél.
    Van aki balkezes, de nem azzal ír (rejtett balkezes), és hát ugye egyéb variációk-fokozatok létezhetnek.
    Én mindent bal kézzel csinálok, amihez csak egy kéz kell: a bal ügyesebb, erősebb, viszont jobb lábas vagyok.
    Thai box edzésen, mikor be kellett állni, húúú.
    Edző: ügyesebb kéz és láb hátul!!!
    Mindenki be tudott állni, csak én nem. :B

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák