Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz cucka #46 üzenetére

    oké, mindegy... így is-úgy is nagyon kicsi az esély... amúgy a lottó az, ahol nem éri meg egyáltalán csalni... (nem is feltételeztem, csak amit mondtam, annak látnám talán értelmét, de felesleges) neki kell ülni számolni, hogy hány szelvény esetén mekkora a bevétel és x szelvénynél hánytalálatos szelvényből mennyi lesz kb... hosszú távon úgyis az jön ki, hogy qrvára nyereséges... és szinte semmit nem kell csinálni érte...
    a tippmix az, ami kiszámíthatatlanabb és ott a bundának is van esélye... a meccseknek amúgy is kétes a kimenetele... meg mellette köztudott, hogy mennek itt-ott a csúszópénzek: pl nem kapnak a játékosok fizetést és emiatt eladják a meccset az ellenfél "kiscsapatnak"... azon az oldalon meg szerintem megforgatják a pénzt a sportfogadásban... ők jól járnak a magas szorzó miatt... a "nagycsapat" játékosai is kapnak kis bónuszt... csak a "nagycsapat" fogadói szívnak oltári nagyot, amikor elmegy szépen a fixre megrakott meccs :W

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák