Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    Hulladékgazdálkodás, az megy. 7700HQ, 8250, , 1060, kissé tultolták a gyártást pár éve. A refurbished cuccok eleve túl drágák az árukhoz képest.

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

  • Predatorr

    őstag

    A jó cuccokat nem kell reklámozni. Néha véletlenül beesik 1-1 érdemes termék, gondolom, amelyik helyett már jött ki újabb (szarabb), és még van készleten. Itt fizetett reklámot látsz, oda van írva, kik ajánlják, a PH csak lehozza. Mint egy szórólap.
    Akinek jó ház kell, vegyen CMT230-at, én is azt vettem Black Pearl meg HAF932 (fordítva) csodák után. Ugyanúgy szellőzik, porszűrős, a ventik zaja meg a "hangszigetelt" házból is ugyanúgy kihallatszik. Esetleg 30-40kból építetek asztalt, bele a gépet. Már én is úgy csináltam, bármikor beszerelhetem.
    Billentyűzetből is volt drága mech, nem jött be. Most van egy olcsó Volcano, gépelésre meg egy hiperfinom Trust (6-7 éve nyüstölöm, nyelt már almalét, kólát).
    Firefoxban letiltok minden 3rd sütit, scriptet (van, amelyik oldalon 30-40 kém dolgozik!), videó lejátszást, stb, ha akarom, még egyszerű nézet is van. Rejtett mód, reklámblokkoló extra. Amelyik oldal nem használható 3rd sütik és külső scriptek nélkül (tudom, google pár scriptje muszáj), azt nem nézem. Nem kell szar, erőforrászabáló chrome-mal szívatni magunkat.

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák