Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Franklin #2 üzenetére

    Amúgy amelyik gyereknek nincs erre ingerenciája, vagy nem teheti meg (pl asztmás, vagy allergiás) az meg rohadjon meg mi?
    Amúgy a rohangálásból, meg a fára mászástól lesz ám erős értelmiségi réteg, meg modern információs technológia magyarországon... Jeez..
    Nem vagyok a mozgás ellen, sőt, de én pl súlyosan pollen allergiás vagyok minden szabadtéri program kínszenvedés, vagy olyan szinten le vagyok szedálva, hogy ki se látok a fejemből. Nekem aztán remek élmény kirándulni...

    Mindig is agyrákot kaptam attól, hogy tesi órán is kötelező focizni, mert az annyira jó sport. Aki meg béna benne azt jól megalázzák és kiröhögik, kapja a kötényt, jól fejberúgják párszor mert attól milyen jól megtanul focizni. És most nem sértődött kockát játszok, mert pl a gimnasztika, gyűrű, ló ilyenek elég jól mentek ahogy kézilabda is, de nálunk állandóan a focit erőltették azt is csak felügyelet nélkül 2 csapat azt had szóljon.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák