Új hozzászólás Aktív témák

  • moha21

    addikt

    válasz Jhonny06 #16 üzenetére

    Elég off meg nem is neked szánom a válasz, de azért a diákhitelesekkel is mi van...:S

    Van egy lány ismerősöm aki gyorsan végzett a BGF PSZK -n. Rögtön fel is vették OTP-be Békéscsabán. 100 alatt kap nettó fizetést ! Utazást egyebeket nem tudom.
    Sajnos a szülei egészségügyi okokból már nem tudnak dolgozni, így fatert is elbocsájtották, de annyira azért nem betegek, hogy kapjanak is erre valamit.. Így aztán a lány nem tud a diákhitelből sem többet törleszteni csak a kötelező havi 4-5k körüli összeget ami azért jó, mert nem csökken az összeg, hanem nő. :U

    Ok tudom én közgáz meg THM meg akármi, de rengeteg embert ismerek akik fizetik már a diákhitelt, de csak ennyit tudnak fizetni tényleg és így gyakorlatilag havonta tesznek be a közösbe 4k-t és ennyi.

    (#17) dabadab : Sok esetben nincs még felkészülve az ember 18 évesen arra, hogy mivel is jár egy hitel vagy maga az iskola. Az a felháborító, hogy ezt a tudatlanságot pofátlanul ki is aknázzák.

    [ Szerkesztve ]

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Új hozzászólás Aktív témák